FLYING GOOSE Sriracha Citroengras Chilisaus, 455 ml
Intens en aromatisch
€ 6,09
(€ 13,38 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Extra pittig dankzij 52% chilipeper
- Vers citroengras
- Smaakvolle ervaring
Bijpassend
Beschrijving
Sriracha citroengras chilisaus combineert maar liefst 52% chilipeper met vers citroengras (15%) tot een intense, aromatische saus. Hij is perfect voor iedereen die van heet, fris en citroenachtig tegelijk houdt. Ideaal als dip, voor het verfijnen van Aziatische gerechten of als pittig ingrediënt voor vlees- en groentegerechten.
| Art. nr.: | KK-8293 |
|---|---|
| Inhoud: | 455 ml |
| EAN: | 8853662056227 |
| Producentnummer: | 8293 |
| Merken: | FLYING GOOSE |
| Soort voeding: | veganistisch, Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Binnen 60 dagen na opening consumeren, Buiten bereik van kinderen bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
52 % Chilli, suiker, 15 % citroengras, Zout, water, zuurteregelaar (azijnzuur (E260)), smaakversterker (mononatriumglutamaat (E 621)), stabilisator (xanthaangom (E415)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 490 / 117 kj / kcal |
| Vet | 0,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan Suiker | 20 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor FLYING GOOSE Sriracha Citroengras Chilisaus
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten