FLYING GOOSE Sriracha Blackout Cilisaus - Zeer Pittig, 455 ml
Een creatieve draai aan je gerechten
€ 9,09
(€ 19,98 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 70% chilipepers
- Een paar druppels zijn al genoeg
- Veelzijdig in gebruik
Bijpassend
Beschrijving
Deze Sriracha saus met een sterk chilipepergehalte van 70% maakt indruk met zijn frisse hitte en onmiskenbare smaak. Slechts een paar druppels zijn genoeg om intense pittigheid aan je gerechten toe te voegen. Ideaal om te dippen, te marineren of te verfijnen in kommen, wraps en gegrilde groenten - voor iedereen die van heet en creatief houdt.
| Art. nr.: | KK-8252 |
|---|---|
| Inhoud: | 455 ml |
| EAN: | 8853662060026 |
| Producentnummer: | 8252 |
| Merken: | FLYING GOOSE |
| Soort voeding: | veganistisch, Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Binnen 60 dagen na opening consumeren, Buiten bereik van kinderen bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
70 % Chilli, suiker, Zout, knoflook, water, zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), smaakversterker (mononatriumglutamaat (E 621)), stabilisator (xanthaangom (E415)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 666 / 159 kj / kcal |
| Vet | 2,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 30 g |
| waarvan Suiker | 25 g |
| Eiwitten | 2,6 g |
| Zout | 7,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor FLYING GOOSE Sriracha Blackout Cilisaus - Zeer Pittig
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten