Haas Quittin 3:1, 48 g
Fruitig confituurplezier zonder vet, in een mum van tijd
€ 2,99
(€ 62,29 / kg, Incl. 21% BTW
-
Haas
Quittin 2:1
Fruitig inmaken in een handomdraai
€ 3,99(€ 83,13 / kg) -
Haas
Quittin 1:1
Fruitig inmaken met gewone suiker & pectine
€ 2,99(€ 87,94 / kg) -
Haas
Hassa
Betrouwbare houdbaarheid & kwaliteit bij inmaken
€ 0,99(€ 33,00 / kg) -
Haas
Quittin 3:1
Fruitig confituurplezier zonder vet, in een mum van tijd
€ 2,99(€ 62,29 / kg) -
Haas
Quittin 4:1
Zuinig inmaken & makkelijk bewaren
€ 3,99(€ 83,13 / kg) -
Haas
Aardbei-Quttin 2:1
Met minder suiker inmaken & eenvoudig bewaren
€ 3,99(€ 83,13 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Zonder geharde vetten
- Ideaal voor gelei en jam
- Supersnel klaar
Beschrijving
Met Quittin 3:1 van Haas maak je in een handomdraai de lekkerste fruitige jam en gelei. Dit plantaardige geleermiddel bevat geen geharde vetten en werkt perfect samen met gewone kristalsuiker. Zo geniet je snel en makkelijk van huisgemaakte, fruitige lekkernijen.
| Art. nr.: | EDH-10016420 |
|---|---|
| Inhoud: | 48 g |
| EAN: | 9055500163008 |
| Producentnummer: | 10016420 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Laktose, geleermiddel (Pectine (E440)), dextrose, zuurteregelaar (citroenzuur (E330), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202))), koolzaadolie poeder (Koolzaadolie, Maltodextrin)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1327 / 317 kj / kcal |
| Vet | 0,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 57,2 g |
| waarvan Suiker | 57 g |
| Eiwitten | 0,3 g |
| Zout | 0,65 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Quittin 3:1
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten