Haas Quittin 1:1, 34 g
Fruitig inmaken met gewone suiker & pectine
€ 2,99
(€ 87,94 / kg, Incl. 21% BTW
-
Haas
Quittin 2:1
Fruitig inmaken in een handomdraai
€ 3,99(€ 83,13 / kg) -
Haas
Quittin 1:1
Fruitig inmaken met gewone suiker & pectine
€ 2,99(€ 87,94 / kg) -
Haas
Hassa
Betrouwbare houdbaarheid & kwaliteit bij inmaken
€ 0,99(€ 33,00 / kg) -
Haas
Quittin 3:1
Fruitig confituurplezier zonder vet, in een mum van tijd
€ 2,99(€ 62,29 / kg) -
Haas
Quittin 4:1
Zuinig inmaken & makkelijk bewaren
€ 3,99(€ 83,13 / kg) -
Haas
Aardbei-Quttin 2:1
Met minder suiker inmaken & eenvoudig bewaren
€ 3,99(€ 83,13 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Volledig plantaardig & zonder geharde vetten
- Krachtige geleerwerking & korte kooktijd
- Voor jam en verfijnde gelei
Beschrijving
Met Quittin 1:1 van Haas maak je in een handomdraai de lekkerste jam en bijzondere gelei. Dit volledig plantaardige geleermiddel bevat geen geharde vetten en dankzij het hoge aandeel natuurlijk pectine wordt de kooktijd flink verkort. Je gebruikt het heel eenvoudig samen met gewone kristalsuiker voor het maken van fruitige lekkernijen.
| Art. nr.: | EDH-10122415 |
|---|---|
| Inhoud: | 34 g |
| EAN: | 9044400159006 |
| Producentnummer: | 10122415 |
| Merken: | Haas |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
citroenzuur (E330), Laktose, geleermiddel (Pectine (E440)), dextrose, koolzaadolie poeder (Koolzaadolie, Maltodextrin)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1336 / 319 kj / kcal |
| Vet | 0,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 41,7 g |
| waarvan Suiker | 41,5 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0,28 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Quittin 1:1
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten