Limonades, tonic en meer van over de hele wereld

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen
Filters

Limonades, tonic en co.: 1 - 30 van 65 artikelen

Cucumis Komkommer Basilicum

Cucumis Cucumis Komkommer Basilicum, 330 ml

  • Zomers verfrissend drankje
  • Vegan
  • Kan ook gecombineerd worden met gin
€ 1,70 € 1,89 (€ 5,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cucumis Lavendel Bergamotte

Cucumis Cucumis Lavendel Bergamotte, 330 ml

  • Kan ook gecombineerd worden met wodka
  • Met de fijnste bergamot
  • Heerlijke zomerdrank
€ 1,70 € 1,89 (€ 5,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Schweppes Wild Berry

Schweppes Wild Berry, 0,20 (0,20 L)

  • Perfect voor cocktails
  • Heerlijk verfrissend
  • Fruitige smaak
€ 1,43 € 1,59 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Capri-Sun Kers

Capri-Sun Kers, 200 ml

  • Heerlijk verfrissend
  • Zonder kleurstoffen
  • Zonder conserveermiddelen
€ 0,62 € 0,69 (€ 3,10 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Balis Basil Basilicum Gember Drink

Balis Basil Basilicum Gember Drink, 330 ml

  • Ook lekker in combinatie met prosecco of wodka
  • Alcoholvrij verfrissend drankje
  • Glutenvrij en veganistisch
€ 2,24 € 2,49 (€ 6,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Capri-Sun Sinaasappel & Perzik

Capri-Sun Sinaasappel & Perzik, 15 x 330 ml

  • 10% fruitgehalte
  • Heerlijk fruitig
  • Perfect voor de zomer
€ 18,99 € 20,85 (€ 3,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fentimans Rose Lemonade

Fentimans Rose Lemonade, 275 ml

  • Met citroensap en rozenolie
  • Exclusieve verfrissing
  • Perfect voor cocktails
€ 3,14 € 3,49 (€ 11,42 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rauch Peach Ice Tea in Tetra Pak

Rauch Peach Ice Tea in Tetra Pak, 2 L

  • Met perziknectar en zwarte thee
  • Niet-bruisend
  • Hersluitbaar
€ 3,14 € 3,49 (€ 1,57 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fentimans Yuzu Tonic

Fentimans Yuzu Tonic, 200 ml

  • Vol citroenaroma's
  • Subtiele ondertonen van kruiden
  • De perfecte mixer voor London Dry Gin
€ 2,25 € 2,59 (€ 11,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fever Tree Ginger Ale

Fever Tree Ginger Ale, 0,20 L

  • Unieke smaakervaring
  • Alleen met hoogwaardige en natuurlijke ingrediënten
  • Perfecte basis voor longdrinks
€ 1,99 € 2,29 (€ 9,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lobsters Tonic Water

Lobsters Tonic Water, 12 x 500 ml (6 L)

  • Fijne bittere smaak
  • Perfecte aanvulling op gin
  • Uit Oostenrijk
€ 34,99 (€ 5,83 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fever Tree Indian Tonic Water

Fever Tree Indian Tonic Water, 0,20 L

  • Verfrissend en harmonieus
  • Ideale basis voor tal van cocktails
  • Ook puur genieten
€ 1,99 € 2,29 (€ 9,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rauch Nativa Green Tea with Lemon in Tetra Pak

Rauch Nativa Green Tea with Lemon in Tetra Pak, 1 L

  • Gemaakt van vers gezette groene thee
  • Bevat steviolglycosiden
  • Niet-koolzuurhoudend
€ 1,97 € 2,19 (€ 1,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fentimans Curiosity Cola

Fentimans Curiosity Cola, 275 ml

  • Gemaakt volgens traditioneel recept
  • Gemaakt met de fijnste kruiden
  • Heerlijk over ijs
€ 3,14 € 3,49 (€ 11,42 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Thomas Henry Tonic Water

Thomas Henry Tonic Water, 0,20 L

  • Bijzonder verfrissend
  • Veganistisch
€ 1,78 € 1,99 (€ 8,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fever Tree Ginger Beer

Fever Tree Ginger Beer, 0,50 L

  • Aangenaam warm en vol
  • Veelzijdige gembersmaak
  • Ideaal voor Dark & Stormys of Moscow Mules
€ 4,22 € 4,69 (€ 8,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Gösser Naturgold Alcoholvrij Bier

Gösser Naturgold Alcoholvrij Bier, 0,33 L

  • 0,4% alcoholvolume
  • Vol en sprankelend
  • Recyclebare glazen flessen
€ 1,52 € 1,69 (€ 4,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

MAKAvA Biologische Maté Citroenijsthee

MAKAvA Biologische Maté Citroenijsthee, 330 ml

  • Gemaakt van Oostenrijks bronwater
  • Met frisse tonen van citrus
  • Wordt geleverd in glazen flessen van 330 mlml
€ 1,43 € 1,59 (€ 4,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fentimans Pink Grapefruit Tonic Water

Fentimans Pink Grapefruit Tonic Water, 200 ml

  • Gemaakt met robijnrode grapefruit
  • Delicate smaak
  • Geen kunstmatige smaken
€ 2,29 € 2,59 (€ 11,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Schweppes Bitter Lemon

Schweppes Bitter Lemon , 0,20 (0,20 L)

  • Aangename limoensmaak
  • Perfect voor longdrinks
  • Limonade klassieker
€ 1,43 € 1,59 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fever Tree Tonic Water Mediterraans

Fever Tree Tonic Water Mediterraans, 0,20 L

  • Lager kininegehalte
  • Zacht en harmonieus
  • Ideale basis voor wodka en gin
€ 1,99 € 2,29 (€ 9,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fentimans Ginger Beer

Fentimans Ginger Beer, 200 ml

  • Gemaakt van topkwaliteit echte gemberwortel
  • Aangename smaak
  • Geniet met ijs
€ 2,25 € 2,59 (€ 11,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Schweppes Indian Tonic Water 0,2 Liter

Schweppes Indian Tonic Water 0,2 Liter, 0,20 (0,20 L)

  • Aangenaam bitter
  • Perfect voor cocktails
  • Unieke smaak
€ 1,43 € 1,59 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Capri-Sun Mango-Passievrucht

Capri-Sun Mango-​Passievrucht, 330 ml

  • Vegan
  • Lactosevrij
  • Exotische smaakbeleving
€ 1,25 € 1,39 (€ 3,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Thomas Henry Ginger Beer

Thomas Henry Ginger Beer, 0,20 L

  • Verfrissende kruidige nasmaak
  • Met natuurlijke gembersmaak
€ 1,78 € 1,99 (€ 8,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Balis Cosmo Cranberry Rozemarijn Drankje

Balis Cosmo Cranberry Rozemarijn Drankje, 330 ml

  • Alcoholvrij & vegan
  • Natuurlijke fruitzoetheid
  • Verfrist puur of gemengd
€ 2,24 € 2,49 (€ 6,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Rauch Lemon Ice Tea in Tetra Pak

Rauch Lemon Ice Tea in Tetra Pak, 2 L

  • Citroenfris en lichtzoet
  • Echte zwarte thee met citroen
  • Niet-koolzuurhoudend
€ 3,14 € 3,49 (€ 1,57 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Fentimans Valencia Orange

Fentimans Valencia Orange, 200 ml

  • Verfijnd met citroengras
  • Harmoniseert goed met kruidengins
€ 2,25 € 2,59 (€ 11,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Thomas Henry Cherry Blossom Tonic

Thomas Henry Cherry Blossom Tonic, 0,20 L

  • Bloemig-fruitig aroma
  • Heerlijk kersenaroma
€ 1,79 € 1,99 (€ 8,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Schweppes Ginger Ale 0,2 Liter

Schweppes Ginger Ale 0,2 Liter, 0,20 (0,20 L)

  • Zoete en pittige smaak
  • Met natuurlijk gemberextract
  • Heerlijk verfrissend
€ 1,43 € 1,59 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober