Davert Bio Speltflakes, 250 g
Knapperig genieten van oergranen
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Traditioneel gewalst
- Heerlijk knapperig
- Arme aan suiker & puur van smaak
Beschrijving
Ontdek de pure knapperigheid van deze Bio-Speltflakes. Ze worden op traditionele wijze gemaakt: elke speltkorrel wordt eerst gekookt, daarna in zijn geheel gewalst en vervolgens voorzichtig geroosterd. Zo blijft de structuur van het hele graan behouden.
Omdat er geen suiker is toegevoegd, hebben deze flakes een puur en natuurlijk graanaroma. Ideaal voor iedereen die houdt van een knapperig en kwalitatief biologisch ontbijt.
| Art. nr.: | XEC-URT-29120 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 4019339291207 |
| Producentnummer: | 29120 |
| Merken: | Davert |
| Certificeringen: | Bio Siegel, EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, G - melk, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
spelt[1]
- uit gecontroleerde biologische productie
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1566 / 374 kj / kcal |
| Vet | 2,1 g |
| Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| Vezels | 9,3 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0,04 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Davert Bio Speltflakes
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.000 producten