ConFusion Mikura Sushi-azijn - Rode Rijstazijn voor sushi, 300 ml
Zachte, afgeronde zuurtegraad met fijne umami-toon
€ 11,99
(€ 39,97 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt in Japan
- Gerijpt in houten vaten
- Zoet & kruidig
Bijpassend
Beschrijving
De in houten vaten gefermenteerde Japanse Mikura Sushi-azijn - Rode rijstazijn voor sushi – ontwikkelt door sakekasu, rietsuiker en zout een zachte, afgeronde zuurtegraad met een krachtige umami-toon. Past perfect bij sushi, dressings, sauzen en marinades. Kenmerkend is de bijzonder milde smaak en de subtiele roodachtige kleur met rijst.
| Art. nr.: | COF-F1414 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 ml |
| EAN: | 4562215771817 |
| Producentnummer: | F1414 |
| Merken: | ConFusion |
Ingrediënten
rijst azijn, suiker, Zout
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 314 / 75 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 18,7 g |
| waarvan Suiker | 18,7 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | ConFusion - Asiatisch kochen Mag. Clemens Drdla, Wilhelm-Exner-Gasse 13, 1090, Wien, Oostenrijk, info@confusion-kochen.at, www.confusion-kochen.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor ConFusion Mikura Sushi-azijn - Rode Rijstazijn voor sushi
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.450 producten