ConFusion Kokonoe Sakura - Hon Mirin zonder Toegevoegde Suiker, 300 ml
Geeft diepte en harmonische aroma's
Kenmerken & Voordelen
- Alcoholgehalte 14 %vol.
- Gemaakt in Japan
- Vol van umami
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De Kokonoe Sakura - Hon Mirin, uitsluitend gewonnen uit kleefrijst, rijst-koji en rijst-shochu, overtuigt met natuurlijke zoetheid die uitsluitend door natuurlijke fermentatie ontstaat (zonder toegevoegde suiker). Perfect geschikt voor teriyaki, sukiyaki, marinades of om rijstgerechten te verfijnen.
| Art. nr.: | COF-F1401 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 ml |
| EAN: | 4972479102119 |
| Producentnummer: | F1401 |
| Merken: | ConFusion |
| Alcoholgehalte: | 14,0 Vol.% |
| Eigenschappen: | Bevat alcohol, Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
kleefrijst, rijst, rijstkoji, Shochu, 13.5-14.5% alcohol
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 996 / 238 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 42,5 g |
| waarvan Suiker | 42,5 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | ConFusion - Asiatisch kochen Mag. Clemens Drdla, Wilhelm-Exner-Gasse 13, 1090, Wien, Oostenrijk, info@confusion-kochen.at, www.confusion-kochen.at |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor ConFusion Kokonoe Sakura - Hon Mirin zonder Toegevoegde Suiker
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.450 producten