CAPUTO Nuvola Zacht Tarwemeel, 5 kg

Het ideale meel voor bijzonder luchtige pizza's met een hoge korst.

€ 11,69 € 12,99 -10%

(€ 2,34 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 5 kg

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hoog hydratatie- en fermentatievermogen
  • 100% natuurlijke ingrediënten zonder toevoegingen
  • Perfect voor volumineuze "Cornicione" (maïskorst)

Vaak samen gekocht met CAPUTO Biergist Droog, 100 g

CAPUTO Nuvola Zacht Tarwemeel, 5 kg € 11,69 (€ 2,34 / kg)
CAPUTO Biergist Droog, 100 g € 3,59 (€ 35,90 / kg)
Totaalprijs: € 15,28
Beschrijving

Als je op zoek bent naar de perfecte textuur voor je Napolitaanse pizza, dan is Caputo Nuvola je onmisbare partner in de bakkerij. Dit type 0 meel is speciaal ontwikkeld om deeg te maken met een uitzonderlijke luchtigheid en uitgesproken poreusheid.

De zorgvuldige selectie van specifieke, volledig natuurlijke graansoorten zorgt voor een hoog wateropnamevermogen en een optimale fermentatiestabiliteit. Het resultaat is een deeg dat tijdens het bakken perfect rijst en de kenmerkende, luchtige rand vormt die kenners kennen als de "cornicione". Of je nu kiest voor direct gerezen deeg of experimenteert met creatieve fermentatiemethoden – met Nuvola vertrouw je op de expertise van de traditionele Napolitaanse molen voor jouw culinaire creaties.

Tipo Type 0
Eiwitgehalte 12,50 %
Houdbaarheid 12 maanden
Bakkerij W 270/290
Elasticiteit Winst/verlies 0,50/0,60

Art. nr.: LAM-9127
Inhoud: 5 kg
EAN: 8014601052452
Producentnummer: N5
Merken: CAPUTO
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder conserveringsmiddelen, Zonder toevoegingsmiddelen
Ingrediënten

zachte tarwemeel

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1482 / 354 kj / kcal
Vet 1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,2 g
Koolhydraten 72 g
  waarvan Suiker 1 g
Eiwitten 12,5 g
Zout 0,01 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Agromexx Foodmarketing GmbH, Bergstraße 14, 32602 , Vlotho, Duitsland, www.agromexx.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor CAPUTO Nuvola Zacht Tarwemeel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder