BioKing Biologische Vruchtenmuesli met Bessen, 500 g
Fruitige zoete mueslitraktatie
€ 5,49
(€ 10,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Alleen natuurlijke ingrediënten
- Met gedroogd fruit en noten
- Op basis van havermout
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Deze muesli combineert hoogwaardige graanvlokken met een hoog aandeel gedroogd fruit en noten. Zoete bananenvlokken geven de muesli een speciaal tintje.
Ideaal voor yoghurt, koemelk of plantendrank. Probeer de muesli ook eens als tussendoortje.
Let op:
Bevat gluten en noten. Kan door productie sporen van soja en sesam bevatten.
| Art. nr.: | XAY-PL-101603 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 9120013239837 |
| Producentnummer: | 101603 |
| Merken: | BioKing |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, N - sesamzaad |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1428 / 341 kj / kcal |
| Vet | 6,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,1 g |
| Koolhydraten | 61,6 g |
| waarvan Suiker | 9,3 g |
| Vezels | 8,6 g |
| Eiwitten | 8,6 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Vruchtenmuesli met Bessen
Uit ons magazine:
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten