BioKing Biologische Bosbessen, 40 g
Voor fruitige zoete desserts
€ 10,49
(€ 262,25 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vriesgedroogd
- Zoet, sappig en aromatisch
Beschrijving
De kleine ronde bessen smaken heerlijk zoet versterken de smaak van elk fruitig dessert.
Tip:
Doe bessen in wat water en zoet ze met volle rietsuiker. Dit maakt ze ideaal voor desserts, yoghurt, muesli, fruitsalade, milkshakes of voor het bakken van taarten en cakes.
Let op voor mensen met een allergie:
Kan sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam als gevolg van het productieproces.
| Art. nr.: | XAY-PL-102819 |
|---|---|
| Inhoud: | 40 g |
| EAN: | 9120013239714 |
| Producentnummer: | 102819 |
| Merken: | BioKing |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, H - noten, N - sesamzaad |
| Herkomst van de grondstof: | Oostenrijk |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 996 / 238 kj / kcal |
| Vet | 3,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 38,1 g |
| waarvan Suiker | 38,1 g |
| Vezels | 30,9 g |
| Eiwitten | 3,8 g |
| Zout | 0,01 g |
Ingrediënten
Heidelbeere[1]
- van k.b.L.
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Aardbeien
Uit ons magazine:
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten