BioArt Bio Chocolade Weil wir Engel ohne Flügel..., 70 g

Fruitig-zoet genot met een romige touch

€ 7,99

(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Met frisse framboos
  • Romige witte chocolade
  • Perfect in balans

Vaak samen gekocht met BioArt Bio Chocolade Danke, 70 g

BioArt Bio Chocolade Weil wir Engel ohne Flügel..., 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
BioArt Bio Chocolade Danke, 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
Totaalprijs: € 15,98
Beschrijving

Deze bijzondere chocoladereep is een hemelse combinatie van smeltzachte witte chocolade en het fruitige aroma van frambozen. De samensmelting van romige zoetheid en verfijnde fruittonen zorgt voor een harmonieuze smaakbeleving. Perfect voor wie houdt van verrassende, fruitige chocoladecreaties.

Art. nr.: BIOG-326059
Inhoud: 70 g
EAN: 9006241310800
Producentnummer: 326059
Merken: BioArt
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

98 % Witte chocolade[1] (ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 24 % melkpoeder[1], emulgator (Lecithine[1])), 1 % gevriesdroogde frambozenstukjes[1], natuurlijke frambozensmaak[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2428 / 580 kj / kcal
Vet 38 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 24 g
Koolhydraten 54 g
  waarvan Suiker 54 g
Eiwitten 6,1 g
Zout 0,22 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Chocolade Weil wir Engel ohne Flügel...

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder