BioArt Bio Barbecue Saus, 250 ml
Kruidige smaakbeleving voor barbecue en keuken
€ 6,99
(€ 27,96 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Rokerig en kruidig van smaak
- Met fruitige tomatenpuree
- Veelzijdig in gebruik
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische barbecuesaus combineert fruitige tomatenpuree met een subtiele zoetheid en een aangenaam rokerige kruidigheid. Het resultaat is een volle, rijke smaak die heerlijk is bij gegrild vlees, snacks of als basis voor creatieve sauzen. Ook perfect als basis voor marinades en dips.
| Art. nr.: | BIOG-306642 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301501 |
| Producentnummer: | 306642 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 599 / 143 kj / kcal |
| Vet | <0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,01 g |
| Koolhydraten | 33,1 g |
| waarvan Suiker | 30 g |
| Eiwitten | 1,1 g |
| Zout | 2,83 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Bio Barbecue Saus
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten