Bake Affair - Let's bake!

Bakmixen en dergelijke uit Oostenrijk

Bake Affair is een ambachtelijk merk dat hoogwaardige bakmixen biedt, waarmee je thuis eenvoudig en zonder toevoegingen vers brood, gebak en andere lekkernijen kunt maken. Als biologisch gecertificeerd bedrijf gebruikt Bake Affair uitsluitend eersteklas grondstoffen uit de beste teeltgebieden wereldwijd.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Highlights
Filters

Bake Affair: 1 - 30 van 140 artikelen

Bake Affair Chocolademelk Stokje - Gold

Bake Affair Chocolademelk Stokje -​ Gold, 60 g

  • Op basis van pure chocolade
  • Met eetbaar goud
  • Lichte bloemengeur
€ 5,99 (€ 99,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Pizza met Italiaanse Kruiden

Bake Affair Pizza met Italiaanse Kruiden, 715 g

  • Voor ongeveer 3 pizza's
  • Met biologische kruiden
  • Gemaakt van het beste Oostenrijkse tarwemeel
€ 7,49 (€ 10,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologisch Pizzadeeg met Italiaanse Kruiden

Bake Affair Biologisch Pizzadeeg met Italiaanse Kruiden, 358 g

  • Voor 2 pizza's (500 g deeg)
  • Voeg gewoon water en olie toe
  • Met tarwebloem & gist
€ 5,79 (€ 16,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Grillbrot Paprika Rub

Bake Affair Grillbrot Paprika Rub, 757 g

  • Vrij van kleurstoffen en conserveringsmiddelen
  • Bitterzoete rokerige smaak
  • Speciale rub
€ 7,59 € 7,99 (€ 10,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Chocolademelk Stokje met Marshmallow

Bake Affair Chocolademelk Stokje met Marshmallow, 60 g

  • Perfect duo
  • Eenvoudige bereiding
  • Minstens 33,6% cacaogehalte
€ 5,99 (€ 99,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Koekjesuitsteekvormen - Wilde Dieren

Bake Affair Koekjesuitsteekvormen -​ Wilde Dieren, 3 stuks

  • 3 verschillende motieven
  • Met siliconen coating
  • Leuk voor kinderen
€ 4,40 € 11,09 (€ 1,47 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Brioche Burgerbroodjes Met Sesamzaad

Bake Affair Biologische Brioche Burgerbroodjes Met Sesamzaad, 339 g

  • Voor 5 burgerbroodjes á 100 g
  • 4 verse ingrediënten nodig
  • Ideaal om in te vriezen
€ 5,79 (€ 17,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Thee "Trick or Treat"

Bake Affair Thee "Trick or Treat", 110 g

  • Marshmallow-pompoensmaak
  • Met warme kruiden
  • Kan warm of koud genoten worden
€ 10,79 (€ 98,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Drinkchocolade met Chocoladebolletjes “Kleine Menschen, große Träume”

Bake Affair Drinkchocolade met Chocoladebolletjes “Kleine Menschen, große Träume”, 60 g

  • Met kleurrijke chocolade linzen
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen
  • Bijzonder chocoladeachtig
€ 5,69 € 5,99 (€ 94,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Chocolademelk Stokje met Framboos

Bake Affair Chocolademelk Stokje met Framboos, 60 g

  • Witte chocolade
  • 25% cacao
  • Fruitige smaak
€ 5,99 (€ 99,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Toastpan

Bake Affair Toastpan, Groot (36 x 11 x 8 cm)

  • Gealuminiseerd plaatstaal
  • Scharnierend deksel
  • Alleen handwas
€ 45,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Cookies

Bake Affair Cookies, Matcha-​Cookies (335 g)

  • Bijzonder zachte kern
  • Lekker knapperig van buiten
  • Nog maar 1 extra ingrediënt nodig
€ 5,99 (€ 17,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Teebärli "Für Dich"

Bake Affair Teebärli "Für Dich", 10 g

  • "Hab dich lieb!" text
  • Voor 1-2 warme dranken
  • Ook om te snoepen
€ 2,37 € 2,59 (€ 237,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Rogge Zuurdesem

Bake Affair Rogge Zuurdesem, 100 g

  • Zuurgraad: ongeveer 125
  • Makkelijk te bewerken deeg
  • Uniek aroma
€ 5,39 (€ 53,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Drinkchocolade Marshmallow "Lebe, träume & strahle"

Bake Affair Drinkchocolade Marshmallow "Lebe, träume & strahle", 60 g

  • Versierd met marshmallows
  • Zonder kunstmatige smaakstoffen
  • Ideaal als cadeau
€ 5,99 (€ 99,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Spelt Stokbrood

Bake Affair Spelt Stokbrood, 739 g

  • Beste ingrediënten uit Oostenrijk
  • Gemakkelijk te maken
  • Blijft lang vers
€ 7,79 (€ 10,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Barbecue Brood & Stokbrood

Bake Affair Barbecue Brood & Stokbrood, 670 g

  • Voor de barbecue of het kampvuur
  • 100% Oostenrijks meel
  • Snel & gemakkelijk te gebruiken
€ 7,59 € 7,99 (€ 11,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Teebärli "Be my Sweetheart"

Bake Affair Teebärli "Be my Sweetheart", 10 g

  • Voor 1-2 warme dranken
  • "Hab dich lieb" tekst
  • Ook voor direct snoepen
€ 2,59 (€ 259,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Biologisch Stokbrood

Bake Affair Biologisch Stokbrood, 334 g

  • Voor 500 g gebak
  • Alleen water toevoegen
  • Biologisch tarwemeel en gistmengsel
€ 5,59 (€ 16,74 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Honing

Bake Affair Honing, 500 g

  • Bijenhoning
  • Uit Oostenrijk
  • Bijzonder fijn om te smeren
€ 11,59 (€ 23,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Verjaardagskaarsen, 6 Stuks

Bake Affair Verjaardagskaarsen, 6 Stuks, Goud

  • Voor sprankelende accenten
  • Ideaal voor taarten en muffins
  • Afmetingen: ongeveer 90 mm
€ 3,79 € 3,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Teebärli "Für die beste Mama"

Bake Affair Teebärli "Für die beste Mama", 10 g

  • Om cadeau te geven aan je moeder
  • "Hab dich lieb" tekst
  • Kan ook direct gegeten worden
€ 2,59 (€ 259,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Havermout met Aardbei

Bake Affair Havermout met Aardbei, 252 g

  • Met witte chocolade
  • Snel en gemakkelijk te bereiden
  • Oostenrijkse havervlokken
€ 6,36 € 6,79 (€ 25,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Biologische Porridge

Bake Affair Biologische Porridge, 255 g

  • Voor 5 porties (200 g per stuk)
  • Snelle bereiding
  • Met kaneel, anijs & sinaasappel
€ 4,39 (€ 17,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Biologische Chocolade Porridge

Bake Affair Biologische Chocolade Porridge, 265 g

  • Voor 5 porties (200 g per stuk)
  • Met bananenchips
  • 100% natuurlijke ingrediënten
€ 6,79 (€ 25,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Grillbrot Dutch Oven Bread

Bake Affair Grillbrot Dutch Oven Bread, 768 g

  • Verpakt in een kartonnen doos
  • Zonder bewaarmiddelen
  • Handgeplukte ingrediënten
€ 7,99 (€ 10,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Teebärli "Lebe, Träume & Strahle"

Bake Affair Teebärli "Lebe, Träume & Strahle", 10 g

  • Als warme drank of als tussendoortje
  • "Hab dich lieb!" tekst
  • Geliefd bij jong & oud
€ 2,59 (€ 259,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Teebärli "Du bist wunderbar"

Bake Affair Teebärli "Du bist wunderbar", 10 g

  • Op te lossen in heet water
  • Ook om meteen op te eten
  • Zoet souvenirtje
€ 2,59 (€ 259,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bake Affair Speltbrood met Wilde Kruiden

Bake Affair Speltbrood met Wilde Kruiden, 673 g

  • Speciale smaak
  • Exquise ingrediënten uit Oostenrijk
  • Met zorg en liefde gemaakt
€ 8,59 (€ 12,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

Bake Affair Keto-Lijnzaadbrood met Knoflook

Bake Affair Keto-​Lijnzaadbrood met Knoflook, 301 g

  • Voor ca. 500 gram brood
  • Sappig, zacht en kruidig
  • Rijk aan vezels en eiwitten
€ 7,49 (€ 24,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zelfgebakken brood en gebak zijn trendy. En met Bake Affair slaag je gegarandeerd! Met hun zorgvuldig ontwikkelde bakmixen kunnen zelfs beginners snel succes vieren. Het recept voor heerlijke broden en hartige of zoete gebakjes is heel eenvoudig. Het enige wat je nodig hebt is een blik bakmix, een paar verse ingrediënten en volg de duidelijk uitgelegde stappen. Voor gevorderde bakkers bieden ze ook een scala aan bakingrediënten zoals gist, zuurdesem, kruiden en gedroogde bloemen.

Regionaliteit en kwaliteit staan bij dit Oostenrijkse familiebedrijf bovenaan de prioriteitenlijst. De meelsoorten worden gemalen in de eigen molen (Stoibermühle) en de bakmixen worden ontwikkeld en getest door meester-banketbakkers en bakkers. Alle ingrediënten zijn vrij van bewaarmiddelen en kunstmatige smaakstoffen.

Ontdek nu de pure smaak van ambachtelijk bakken met Bake Affair en geniet van het verschil dat duurzame kwaliteit maakt!

Verwen je smaakpapillen met onze toppers: