Bahlsen Akora Melkchocolade, 150 g

Peperkoek met fruitige vulling

€ 4,49

(€ 29,93 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zachte textuur
  • Fruitig-kruidige smaak
  • Met appel- en abrikozenvulling

Vaak samen gekocht met Manner Chocolade Knopen, 180 g

Bahlsen Akora Melkchocolade, 150 g € 4,49 (€ 29,93 / kg)
Manner Chocolade Knopen, 180 g € 4,99 (€ 27,72 / kg)
Totaalprijs: € 9,48
Beschrijving

Geniet van de perfecte combinatie van kerstachtige kruiden en fruitige frisheid. Deze sappige peperkoek verrassen met een fijne vulling van zonrijpe appels en zoete abrikozen. Omhuld met een laagje fluweelzachte melkchocolade bieden ze een harmonieuze smaakbeleving voor heerlijke momenten.

Art. nr.: UNI-870114
Inhoud: 150 g
EAN: 4017100867118
Producentnummer: 870114
Merken: Bahlsen
Soort voeding: vegetarisch
Kan sporen bevatten van: C - ei
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

suiker, tarwebloem, invertsuikersiroop, 8,6 % appelpulp, cacaoboter, Cacaomassa, magere melkpoeder, 3,4 % abrikozenpulp, Karamelsiroop, rijsmiddel (ammoniumcarbonate), kaliumcarbonaat, Natriumcarbonat, weiproduct (melk), geklaarde boter, stabilisator (Sorbit), palmolie, lactose, Kruiden, emulgator (Lecithine), zuurteregelaar (Citronensäure), aroma’s (melk), geleermiddel (pectines), Heel Eipoeder

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1637 / 391 kj / kcal
Vet 12 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 7,3 g
Koolhydraten 63 g
  waarvan Suiker 44 g
Vezels 3,8 g
Eiwitten 5,9 g
Zout 0,1 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BAHLSEN GmbH & Co. KG, Podbielskistraße 11, 30163, Hannover, Duitsland, info@bahlsen.com, www.thebahlsenfamily.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bahlsen Akora Melkchocolade