Ankerkraut Rösti, 120 g
Klassieker uit de Duitse & Zwitserse keuken
€ 5,49
(€ 45,75 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Mix met zeezout & nootmuskaat
- 3-4 tl per 500g aardappelen
- Perfect voor rösti
Bijpassend
Beschrijving
Wil je aardappelgerechten een echte Zwitserse twist geven? Dan is deze kruidenmix jouw geheime ingrediënt. Met zeezout, witte peper, ui en nootmuskaat krijgt grofgeraspte aardappel – gebakken in boter tot goudbruine rösti – een onweerstaanbare smaak. Voeg eenvoudig een paar theelepels toe, en maak het onweerstaanbaar lekker met wat spekjes of extra ui naar wens.
| Art. nr.: | AK-4062988008955 |
|---|---|
| Inhoud: | 120 g |
| EAN: | 4062988008955 |
| Producentnummer: | 4062988008955 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder palmolie |
Ingrediënten
68 % Meersalz, ui, weißer Pfeffer, nootmuskaat
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 435 / 104 kj / kcal |
| Vet | 1,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,1 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan Suiker | 13 g |
| Eiwitten | 3,2 g |
| Zout | 64,7 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut Rösti
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten