Ankerkraut Airfryer Kruiden Set
Kruidige set voor Airfryer & oven
€ 36,99
(Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Set met 6 kruidenmelanges
- Ideaal voor kip, vis & groenten
- Perfect als cadeau
Bijpassend
Beschrijving
Met deze set geef je al je gerechten uit de airfryer of oven een eigen karakter. De collectie bestaat uit zes zorgvuldig geselecteerde mixen voor o.a. gebraden kip, Texas chicken, Bombay chicken, geroosterde groenten, vis en scampi, én een aparte frietzout voor de lekkerste frietjes. Of je nu kiest voor vlees, zeevruchten of een vegetarisch gerecht – deze uitgebalanceerde kruiden en specerijen in stijlvolle glazen potjes met een deksel van kurk maken koken eenvoudig en zorgen voor een heerlijk geurige maaltijd.
| Art. nr.: | AK-4062988021756 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 set |
| EAN: | 4062988021756 |
| Producentnummer: | 4062988021756 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder palmolie |
Ingrediënten
Meersalz, zoete paprika, Peterselie, knoflook, marjolein, Fenegriekzaad, geplette pepers, karwij, nootmuskaat
Meersalz, zoete paprika, ruwe rietsuiker, Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum), ui, knoflook, gerookte paprika (paprika, Rook), mosterdmeel, selderij, Zitronenschale, laurierblaadjes, nootmuskaat, Cayennepfeffer
Meersalz, kerriepoeder (kurkuma (curcuma longa), Fenegriekzaad, korianderzaden, karwij, gember, Chilli, Spaanse peper, nootmuskaat, kardemom (elettaria cardamomum), kruidnagel), zoete paprika, kurkuma (curcuma longa), knoflook, geplette pepers, ruwe rietsuiker, komijn, korianderzaden, gember
Meersalz, ui, knoflook, zoete paprika, Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum),
Basilicum, Meersalz, ruwe rietsuiker, knoflook, groene peper, Zitronenschale, citroen fruitpoeder (citroensapconcentraat, Maltodextrin), geplette pepers
76 % Meersalz, zoete paprika, mosterdmeel, ui, Peterselie, 1,9 % Gerookt zout (Meersalz, Rook), knoflook, oregano
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 758 / 181 kj / kcal |
| Vet | 3,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan Suiker | 15 g |
| Eiwitten | 8,4 g |
| Zout | 45 g |
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1043 / 249 kj / kcal |
| Vet | 4,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,8 g |
| Koolhydraten | 38 g |
| waarvan Suiker | 32 g |
| Eiwitten | 8,4 g |
| Zout | 26,6 g |
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 980 / 234 kj / kcal |
| Vet | 6,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,2 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| waarvan Suiker | 28 g |
| Eiwitten | 7,1 g |
| Zout | 34,3 g |
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 733 / 175 kj / kcal |
| Vet | 2,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan Suiker | 18 g |
| Eiwitten | 6,8 g |
| Zout | 45,5 g |
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1013 / 242 kj / kcal |
| Vet | 1,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan Suiker | 32 g |
| Eiwitten | 7,3 g |
| Zout | 25,8 g |
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 314 / 75 kj / kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 9,4 g |
| waarvan Suiker | 5,8 g |
| Eiwitten | 4,1 g |
| Zout | 77,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut Airfryer Kruiden Set
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten