Alnatura Biologische Vegan Paté, Delicatesse, 125 g
Lekker op brood of in de creatieve keuken
€ 2,09
(€ 16,72 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Op gist gebaseerd
- Sterk en pittig
- Hersluitbaar
Beschrijving
De sterke en pittige paté op gistbasis smaakt bijzonder goed op vers brood of wordt tijdens het koken gebruikt om jouw gerechten op smaak te brengen en te verfijnen. Door de deksel sluit je het blikje gemakkelijk weer af. Daar vind je ook een heerlijke receptsuggestie - perfect voor de creatieve keuken.
| Art. nr.: | MM-144954 |
|---|---|
| Inhoud: | 125 g |
| EAN: | 4104420173477 |
| Producentnummer: | 144954 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Oorsprong: | Duitsland |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen en binnen enkele dagen consumeren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 871 / 208 kj / kcal |
| Vet | 17 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,9 g |
| Koolhydraten | 7,8 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 4,5 g |
| Zout | 1,4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Vegan Paté, Delicatesse
2 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 1 | (33%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (33%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 1 | (33%) |
3 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten