Alnatura Biologische Lijnzaad Pruim en Dadel, 200 g
Veelzijdig & natuurlijk
€ 2,49
(€ 12,45 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Aromatisch-fruitige mix
- Biologische kwaliteit
- Voor muesli & meer
Beschrijving
Deze veganistische biologische mix combineert lijnzaad met tarwezemelen, pruimen en dadels. Dit zorgt voor een fruitige, nootachtige smaak. De mix is perfect als topping voor muesli of warme ontbijtpap. Door de zwelcapaciteit van lijnzaad wordt voldoende vloeistof aanbevolen.
| Art. nr.: | MM-200338 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 4104420242005 |
| Producentnummer: | 200338 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Lactosevrij |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, F - sojabonen, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder lactose |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1922 / 459 kj / kcal |
| Vet | 31 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,6 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan Suiker | 10 g |
| Vezels | 28 g |
| Eiwitten | 17 g |
| Zout | 0,12 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Lijnzaad Pruim en Dadel
Uit ons magazine:
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Goulashsoep – het Hongaarse nationale gerecht
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten