Alnatura Bioland Duitse Bloemenhoning, 500 g
Milde, bloemige smaak
€ 8,99
(€ 17,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Goudgele kleur
- Biologische kwaliteit
- Romige textuur
Beschrijving
Deze Duitse bloemenhoning van Alnatura, in biologische kwaliteit, charmeert met zijn milde, bloemige smaak. Dankzij zijn delicate geur en romige textuur is hij ideaal als broodbeleg en voor het zoeten van gerechten.
| Art. nr.: | MM-137315 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4104420024588 |
| Producentnummer: | 137315 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en donker bewaren, Sluit de verpakking opnieuw na gebruik |
Ingrediënten
bloesemhoning
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1264 / 302 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| waarvan Suiker | 75 g |
| Vezels | 0,5 g |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Bioland Duitse Bloemenhoning
Uit ons magazine:
- Honing - Een geschenk van bijen
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten