Zotter Schokoladen Biologische edelhart & zart Melkchocolade + Hazelnoot / Sinaasappel / Kaneel, 70 g

Winterse biologische melkchocolade met noten & sinaasappel

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Zachte melkchocolade
  • Fruitige sinaasappelsmaak
  • Een vleugje verfijnde kaneel

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g

Zotter Schokoladen Biologische edelhart & zart Melkchocolade + Hazelnoot / Sinaasappel / Kaneel, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Bitter Classic, 110 g € 7,49 (€ 68,09 / kg)
Totaalprijs: € 12,48
Beschrijving

De melkchocolade Hazelnoot Sinaasappel Kaneel van Zotter is een echte traktatie voor liefhebbers van verfijnde en licht winterse smaakcombinaties. In deze hoogwaardige biologische chocolade wordt een romige, heerlijk smeltende basis gecombineerd met zorgvuldig geselecteerde, knapperige hazelnoten. Een fruitige toets van sinaasappel en een vleugje kaneel maken het geheel compleet en zorgen voor een heerlijk contrastrijke, maar toch harmonieuze smaakbeleving.

Art. nr.: ZSM-25873
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403087274
Producentnummer: 25873
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], magere melkpoeder[2], 4 % macadamia noten[1], zoet weipoeder[2], passievrucht gevriesdroogd[2] (2 % Maltodextrin[2], Passievruchtensapconcentraat[2]), Magermilchjoghurtpulver[2], hele rietsuiker[1], emulgator (sojalecithine[2]), Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), vanillebonen poeder[1], Steenzout, kaneel[2], kardemom (elettaria cardamomum)[2], tonkaboon poeder[2], koriander[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische edelhart & zart Melkchocolade + Hazelnoot / Sinaasappel / Kaneel