Zotter Schokoladen Bio Drunter & Drüber Van de Paashaas, 70 g

Aardbeienreep met cashew-noga

€ 4,74 € 4,99 -5%

(€ 67,71 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Met aardbeiencouverture
  • Zacht smeltend
  • Met heerlijke cashewstukjes

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische BASiC Gloeilampen Aardbei, 130 g

Zotter Schokoladen Bio Drunter & Drüber Van de Paashaas, 70 g € 4,74 (€ 67,71 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische BASiC Gloeilampen Aardbei, 130 g € 6,99 (€ 53,77 / kg)
Totaalprijs: € 11,73
Beschrijving

Aardbeien en cashewnoten spelen hier samen - een roze, betoverend geurende aardbeiencouverture aan de buitenkant, waarvan de kleur puur afkomstig is van aardbeien. Binnenin zit een zacht smeltende nougatcrème gemaakt van geroosterde cashewnoten in combinatie met heerlijke, knapperige cashewstukjes.

Art. nr.: ZSM-25860
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403067658
Producentnummer: 25860
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Oorsprong: Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

rohrzucker[3], 27 % cacaoboter[3], 23 % cashewnoten[3], 5 % gedroogde aardbeien[1], magere melkpoeder[1], melkpoeder[1], Cacaomassa[3], zoet weipoeder[1], hele rietsuiker[3], sojalecithine (E322)[2], citroen fruitpoeder[1] (citroensapconcentraat[1], maïszetmeel[1], suiker[1]), vanillebonen poeder[1], Steenzout

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. uit eerlijke handel, aandeel eerlijke handel in totaal: 88% / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2420 / 578 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 19 g
Koolhydraten 48 g
  waarvan Suiker 43 g
Eiwitten 6,7 g
Zout 0,13 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Drunter & Drüber Van de Paashaas

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder