Plantaardige dranken

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Plantaardige drinks: 1 - 30 van 88 artikelen

alpro Growing Kids Haverdrink

alpro Growing Kids Haverdrink, 1 L

  • Vanaf 3 jaar
  • Bron van calcium
  • Laag vet gehalte
€ 2,89 (€ 2,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Barista Biologische Erwtendrink

Alnatura Barista Biologische Erwtendrink, 1 L

  • Voor opschuimen en mixen
  • Geen toegevoegde suiker*
  • Lactose-, melkeiwit- en glutenvrij
€ 1,89 (€ 1,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro THIS IS NOT M*LK Plantaardig & Vol 3.5%

alpro THIS IS NOT M*LK Plantaardig & Vol 3.5%, 1 L

  • Gemaakt van haver
  • Zonder toegevoegde suikers
  • Heerlijk in koffie, bij het bakken & meer
€ 2,89 (€ 2,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Haverdrank zonder Suiker

Alnatura Biologische Haverdrank zonder Suiker, 1 L

  • Vegan
  • Milde smaak
  • Bioland-kwaliteit
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Haverdrink

BIO PRIMO Biologische Haverdrink, Naturel (1 L)

  • Mild en zoet, weinig eigen smaak
  • Verfijnt koffie, smoothies, cacao
  • Ook om te koken
€ 1,89 (€ 1,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OATLY Vanille Haverdrank

OATLY Vanille Haverdrank, 6 x 1 Liter

  • Romig met een vleugje vanille
  • Met calcium & vitaminen
  • 100% plantaardig & sojavrij
€ 14,99 € 16,74 (€ 2,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bioasia Biologische Kokosmelk

bioasia Biologische Kokosmelk, 160 ml

  • Licht nootachtige smaak
  • Heerlijk romig
  • Lactose- en glutenvrij
€ 1,79 (€ 11,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Kokosnootmelk zonder Suiker

alpro Kokosnootmelk zonder Suiker, 1 L

  • 0g suiker
  • Geen zoetstoffen
  • 100% plantaardig
€ 3,49 (€ 3,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OATLY Haverdrank Cacao

OATLY Haverdrank Cacao, 1 L

  • Gemaakt met cacao
  • Chocoladeachtig en romig
  • Een traktatie, zowel warm als koud
€ 2,59 (€ 2,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Natuur Proteïnedrank

alpro Natuur Proteïnedrank, 1 L

  • Zonder melk & lactose
  • Glutenvrij & plantaardig
  • Vezelrijk
€ 2,89 (€ 2,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Soja Kookroom Cuisine Light

alpro Soja Kookroom Cuisine Light, 250 ml

  • Lactosevrij
  • Perfecte smaak
  • Sojabonen zonder genetische manipulatie
€ 1,59 (€ 6,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Barista Kokosnootmelk

alpro Barista Kokosnootmelk, 1 L

  • 100% plantaardig
  • Heerlijke bron van eiwitten
  • Schuimt goed op
€ 3,49 (€ 3,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OATLY Haverdrank Barista Edition

OATLY Haverdrank Barista Edition, 1 L

  • Schuimt als echte melk
  • Past bij elke koffie
  • Geen soja, geen compromis, geen afscheiding
€ 3,59 (€ 3,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Haverdrink Natur

Alnatura Biologische Haverdrink Natur, 1 L

  • Zonder toegevoegde suiker*
  • Natuurlijk zoet
  • Lactosevrij & vetarm
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OATLY Oalty Haverdrank Cacao

OATLY Oalty Haverdrank Cacao, 6 x 1 Liter

  • Gemaakt met fairtrade cacao
  • Chocoladeachtig en romig
  • Heerlijk warm & koud
€ 14,99 € 15,48 (€ 2,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OATLY Biologische Haverdrank Original

OATLY Biologische Haverdrank Original, 6 x 1 L

  • Weinig ingrediënten, 100% biologisch
  • Zonder melk, zonder toevoegingen
  • Ideaal voor koken & ontbijt
€ 14,99 € 16,74 (€ 2,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

OATLY Haverdrank Vol

OATLY Haverdrank Vol, 6 x 1 Liter

  • Romig met 2,8% vet
  • Voor koffie & meer
  • Zonder verzadigde vetten
€ 14,99 € 16,74 (€ 2,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Geroosterde Amandeldrank

alpro Geroosterde Amandeldrank, 1 L

  • 100% plantaardig
  • Vetarm recept
  • Met vitamine D
€ 2,89 (€ 2,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Sojadrink

BIO PRIMO Bio Sojadrink, Naturel (1 L)

  • Milde smaak
  • Veganistisch, lactose & glutenvrij
  • 100% Italiaanse biologische teelt
€ 1,69 (€ 1,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bioasia Biologische Kokoscrème in een Blok

bioasia Biologische Kokoscrème in een Blok, 200 g

  • 100% kokosnoot
  • Intense smaak
  • Snijdbaar en veelzijdig
€ 2,79 (€ 13,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Kokosmelk

Rapunzel Biologische Kokosmelk, 400 ml

  • 67% kokos en water
  • Zonder emulgatoren en stabilisatoren
  • Verfijnt desserts, soepen, curry's en meer
€ 2,69 (€ 6,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kokosmelk

Alnatura Biologische Kokosmelk, 400 ml

  • Hoog kokosgehalte
  • Zonder stabilisatoren
  • Voor exotische gerechten
€ 2,39 (€ 5,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Rijstdrank

BIO PRIMO Bio Rijstdrank, Naturel (1 L)

  • Licht zoete smaak
  • Lactose & glutenvrij, vegan
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,79 (€ 1,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Vanille Sojadrank

alpro Vanille Sojadrank, 1 L

  • Glutenvrij
  • Lactosevrij
  • Met vitamine B12
€ 2,89 (€ 2,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Barista Hafer

alpro Barista Hafer, 1 L

  • 100% plantaardig
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Bevat vitamine D & B12
€ 2,89 (€ 2,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Soja Kookroom Cuisine

alpro Soja Kookroom Cuisine, 250 ml

  • Lactosevrij kookingrediënt
  • Ook geschikt om te bakken
  • Sojabonen zonder genetische manipulatie
€ 1,59 (€ 6,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Sojadrank Original

alpro Sojadrank Original, 1 L

  • Gluten- en lactosevrij
  • Met vitamine B2, B12 & D
  • Weinig verzadigde vetzuren
€ 2,59 (€ 2,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Barista Soya - Sojamelk

alpro Barista Soya -​ Sojamelk, 1 L

  • Schuimt zeer goed op
  • 100% plantaardig
  • Glutenvrij & suikerarm
€ 2,89 (€ 2,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Barista Biologische Soja-Haverdrink

Alnatura Barista Biologische Soja-​Haverdrink, 1 L

  • Zoete smaak
  • Voor opschuimen en verdikken
  • Zonder suiker, lactose en melkeiwit
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

alpro Haverdrank zonder Suiker

alpro Haverdrank zonder Suiker, 1 L

  • 0g suiker
  • 100% veganistisch
  • Met calcium
€ 2,59 (€ 2,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober