Spreads & crèmes van Vilgain
Spreads & crèmes: 4 artikelen
Vilgain Biologische Pindakaas Crunchy, 1.000 g
- 100 % biologische pinda's van de variëteit Virginia
- Met 25 gram proteïne per 100 gram
- Volledig zonder palmolie & toegevoegde suikers
€ 9,89 € 10,99 (€ 9,89 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Vilgain Biologische Pindakaas Smooth, 350 g
- 100 % biologische pinda's van de variëteit Virginia
- Met 25 gram proteïne per 100 gram
- Volledig zonder palmolie & toegevoegde suikers
€ 4,49 € 4,99 (€ 12,83 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Vilgain Cheat Spread Notenpasta - Gezouten Karamel, 350 g
- Meer dan 50 % met hete lucht geroosterde noten
- Wei-proteïne van weidekoeien
- Maximaal 22 % suikergehalte
€ 12,23 € 13,59 (€ 34,94 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Vilgain Cheat Spread - Chocoladereep met Hazelnootcrème, 350 g
- Meer dan 50 % met hete lucht geroosterde noten
- Wei-proteïne van weidekoeien
- Zonder kunstmatige additieven
€ 12,23 € 13,59 (€ 34,94 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.450 producten