Snoepgoed van Viani

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Soort voeding
Filters

Snoepgoed: 5 artikelen

Viani Tartufi Dolci Geschenkverpakking

Viani Tartufi Dolci Geschenkverpakking, 125 g

  • Twee soorten chocolaatjes
  • Handgemaakt
  • In een mooie geschenkdoos
€ 13,59 (€ 108,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tartufi met pure chocolade, Hazelnoten en Nougat

Viani Tartufi met pure chocolade, Hazelnoten en Nougat, 200 g

  • Met knapperige torrone stukjes
  • Heerlijk met wijn
  • Leuk als cadeau
€ 14,99 (€ 74,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani Hazelnootmakronen

Viani Hazelnootmakronen, 100 g

  • Luchtig, zoet en nootachtig
  • Lekker bij aperitieven en koffie
€ 6,99 (€ 69,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani Drie Soorten Tartufi -  Classic Edition

Viani Drie Soorten Tartufi -​ Classic Edition, 45 g

  • Pure & witte chocolade
  • Italiaans recept
  • Met espresso & aperitief
€ 6,99 (€ 155,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hazelnootmacarons met een Chocoladecoating

Viani Hazelnootmacarons met een Chocoladecoating, 200 g

  • 30 % hazelnootpitten & rietsuiker
  • Gedeeltelijk gedompeld in melkchocolade
  • Glutenvrij & heerlijk knapperig
€ 12,99 (€ 64,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober