TEEKANNE Passievrucht „LOVE“, 20 theezakjes (45 g)

Passievrucht, appel, hibiscus & perzik

€ 3,69

(€ 82,00 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 theezakjes

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Aromatische passievrucht
  • Met appel en hibiscus
  • Praktische theezakjes

Vaak samen gekocht met TEEKANNE Caribische Mango, 20 theezakjes (45 g)

TEEKANNE Passievrucht „LOVE“, 20 theezakjes (45 g) € 3,69 (€ 82,00 / kg)
TEEKANNE Caribische Mango, 20 theezakjes (45 g) € 3,69 (€ 82,00 / kg)
Totaalprijs: € 7,38
Beschrijving

Deze heerlijke thee van TEEKANNE zal niet alleen liefhebbers van vruchtenthee overtuigen! Hij maakt indruk met zijn fruitige smaak van passievrucht, aangevuld met appel, hibiscus en perzik. Steviabladeren zorgen voor een subtiele zoetheid.

Art. nr.: TK-80814
Inhoud: 45 g
EAN: 9001475008141
Producentnummer: 80814
Merken: TEEKANNE
Thee: theezakje
Weektijd: 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 8 / 2 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 0,4 g
  waarvan Suiker 0 g
Eiwitten 0 g
Zout 0 g
Ingrediënten

58 % appel, 22,8 % Hibiscus, 5,5 % passievruchtensmaak, 4,4 % Wilde cichoreiwortel, 3,8 % perzik aroma, zuurteregelaar (3,5 % Citronensäure), 1,5 % stevia bladeren, 0,5 % passievrucht korrels

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Oostenrijk, www.teekanne.at/de-at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor TEEKANNE PassievruchtLOVE“