Sonnentor Weense Verleiding - Espresso, gemalen, 500 g

Een heerlijke koffie-ervaring

€ 19,99

(€ 39,98 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: gemalen, 500 g

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Biologische koffiemelange
  • Sterk aroma
  • Sterke gebrande toon

Vaak samen gekocht met Sapore di Sole Biologische Tomatenpuree, 690 ml

Sonnentor Weense Verleiding - Espresso, gemalen, 500 g € 19,99 (€ 39,98 / kg)
Sapore di Sole Biologische Tomatenpuree, 690 ml € 3,49 (€ 5,06 / L)
Totaalprijs: € 23,48
Beschrijving

Deze sterke biologische koffiemelange zorgt voor een heerlijke koffie-ervaring met een volle body en een sterke gebrande smaak. De espresso is niet alleen fluweelzacht, maar wordt ook gekenmerkt door tonen van pure chocolade.

Koffie feitje:
Espresso werd uitgevonden in Milaan, en de espressomachine werd uitgevonden in Napels.

Art. nr.: ST-01102
Inhoud: 500 g
EAN: 9004145011021
Producentnummer: 1102
Merken: Sonnentor
Koffie: hele bonen, gemalen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Bewaarinstructies: Bewaren op een plek met bescherming tegen smaak
Ingrediënten

koffie[1]

  1. biologisch
CO2-neutraliteit bij Sonnentor
Toebehoren:
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Oostenrijk, www.sonnentor.com/de-at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sonnentor Weense Verleiding - Espresso

3 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
5 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

5 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.