Conte de Cesare Hele Gepelde Tomaten, 400 g
Topkwaliteit voor jouw gerechten
€ 2,99
(€ 12,46 / kg Uitlekgewicht, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Geselecteerde gepelde tomaten van hoge kwaliteit
- Voorzichtig geproduceerd voor behoud van smaak
- In extra dikke tomatensaus ingelegd
Bijpassend
Beschrijving
De Pomodori pelati van CONTE DeCESARE worden met veel zorg en aandacht bereid. Alleen perfect rijpe tomaten met de juiste grootte en zonder restjes schil worden geselecteerd en bewaard in een rijke, zelfgemaakte tomatensaus. Dankzij deze nauwgezette werkwijze proef je puur vakmanschap terug in al je Italiaanse gerechten.
| Art. nr.: | EDH-10829520 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 9004698205205 |
| Producentnummer: | 10829520 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 126 / 30 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 5,5 g |
| waarvan Suiker | 3,9 g |
| Eiwitten | 1,3 g |
| Zout | 0,03 g |
Ingrediënten
gepelde tomaten, tomatensap, Zuurteregelaar (Citronensäure)
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Hele Gepelde Tomaten
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten