Conte de Cesare Gedroogde Tomaten & Zwarte Olijven, 285 g
Zonnig mediterraan genieten
€ 5,99
(€ 21,02 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vegan
- In de zon gedroogd
- Met zwarte olijven
Bijpassend
Beschrijving
Met deze mediterrane specialiteit van CONTE DeCESARE haal je de rijke smaken van Zuid-Europa in huis. Stevige, intens gekruide, in de zon gedroogde tomaten worden gecombineerd met zachte zwarte olijven – samen vormen ze een onweerstaanbare smaakbalans. Laat je inspireren in de keuken: gebruik als smaakvolle topping op pasta, als mediterrane twist in salades of serveer klassiekers als snelle antipasti op geroosterd witbrood. Deze Italiaanse favoriet brengt binnen een handomdraai vakantiesfeer aan tafel.
| Art. nr.: | EDH-10855340 |
|---|---|
| Inhoud: | 285 g |
| EAN: | 9004698553412 |
| Producentnummer: | 10855340 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 846 / 202 kj / kcal |
| Vet | 17 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2 g |
| Koolhydraten | 6,3 g |
| waarvan Suiker | 5,6 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 2 g |
Ingrediënten
45 % zonnebloemolie, 39 % Rehydrierte Tomaten (zongedroogde tomaten, water), 13 % olijven, wijnazijn, Zout, gedroogde oregano, Zuurteregelaar (Citronensäure), antioxidatiemiddel (Ascorbinsäure), Farbstabilisator (ijzergluconaat)
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Gedroogde Tomaten & Zwarte Olijven
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten