BioArt Chcocolade Dankbarkeit ist das Gedächtnis des Herzens.., 70 g
Romige chocolade met een vleugje fruit
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijn en perfect in balans
- Met een frisse aardbeiensmaak
- Zachte, harmonieuze smaakbeleving
Bijpassend
Beschrijving
Deze chocolade combineert fluweelzachte melkchocolade met een verleidelijke aardbeiensmaak. De unieke mix geeft een heerlijke balans tussen romige zoetheid en frisse fruitigheid. Perfect voor liefhebbers van bijzondere chocolademomenten.
| Art. nr.: | BIOG-326056 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310732 |
| Producentnummer: | 326056 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2453 / 586 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Vezels | 2,1 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chcocolade Dankbarkeit ist das Gedächtnis des Herzens..
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten