Conte de Cesare Aceto Balsamico di Modena Spray, 250 ml
Echte balsamico in een handige spray
€ 5,99
(€ 23,96 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zachte, halfvloeibare textuur
- Bekroond met 2 wijnbladeren
- Soepele en fijne dosering
Bijpassend
Beschrijving
Deze Aceto Balsamico di Modena I.G.P. van CONTE DeCESARE wordt met zorg in Modena geproduceerd en gebotteld. Dankzij de praktische sprayflacon verdeel je de fruitige, zoetzure smaakervaring altijd perfect gelijkmatig. Ideaal voor dagelijks gebruik: geef salades, marinades en talloze gerechten een verfijnde balsamico-touch!
| Art. nr.: | EDH-1001633 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9004698296531 |
| Producentnummer: | 1001633 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 473 / 113 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 23 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0,04 g |
Ingrediënten
wijnazijn, geconcentreerde druivenmost, gekochter Traubenmost, sulfiet ammoniak caramel (E150d)
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Aceto Balsamico di Modena Spray
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten