Haas Citroenzuur, 250 g
Veelzijdig citroenzuur voor keuken & huishouden
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Handige verpakking van 250g
- Ook geschikt voor huishoudelijk gebruik
- Ideaal om salades en drankjes op smaak te brengen
Beschrijving
Het citroenzuur van Haas in de handige 250g verpakking is dé alleskunner in je keuken en huishouden. Geef frisdrank en salades een sprankelende, frisse twist. Ook als ontkalker is citroenzuur een effectieve, natuurlijke keuze. Een onmisbare hulp voor iedereen die houdt van schoon én smaakvol!
| Art. nr.: | EDH-10016250 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9055500162513 |
| Producentnummer: | 10016250 |
| Merken: | Haas |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
100 % citroenzuur (E330)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1256 / 300 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Citroenzuur
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten