Ankerkraut Pineapple Curry (Spongebob), Glas met kurk (110 g)
Exotische fruitpower & curryplezier
€ 5,99
(€ 54,45 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Friszoete ananassmaak
- Geheime formule voor je keuken
- Perfect voor rijstgerechten
Bijpassend
Beschrijving
Haal het tropische sfeertje van Bikini Bottom in huis met deze bijzondere Pineapple Curry. Geïnspireerd door de iconische ananas uit de oceaan, geeft deze mix je gerechten een fruitig-exotische twist waar zelfs Plankton warm voor zou lopen. Van Aziatische wokgerechten tot creatieve favorieten – met deze vrolijke mix tover je elke maaltijd om tot een zonnig feestje in je eigen keuken.
| Art. nr.: | AK-4062988010613 |
|---|---|
| Inhoud: | 110 g |
| EAN: | 4062988010613 |
| Producentnummer: | 4062988010613 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder palmolie |
Ingrediënten
Meersalz, rohrzucker, 20 % Ananas poeder, 20 % kerriepoeder (kurkuma (curcuma longa), koriander, mosterdzaad, Fenegriekzaad, Zout, Chili's, knoflook), kokosbloesemsuiker
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1185 / 283 kj / kcal |
| Vet | 5,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,7 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan Suiker | 25 g |
| Eiwitten | 9,3 g |
| Zout | 14,3 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut Pineapple Curry (Spongebob)
Populaire categorieën:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten