Rummo Le Classiche – Spaghetti N°3, 500 g
De onverslaanbare pastaklassieker
€ 3,59
(€ 7,18 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Stevig en vormvast
- Ideaal om opnieuw op te warmen
- Ruwe structuur voor optimale sausopname
Bijpassend
Beschrijving
Met de Spaghetti No. 3 van Rummo kies je voor een product dat uitblinkt in betrouwbaarheid en smaak! Dankzij een speciaal productieproces lukt deze pasta altijd: hij behoudt zijn perfecte structuur en blijft aangenaam stevig, zelfs wanneer je hem na het koken opnieuw opwarmt.
De ruwe structuur van deze pasta van harde tarwegries zorgt ervoor dat je favoriete sauzen perfect worden opgenomen. Of je nu een snelle pesto maakt of een uitgebreid feestmaal bereidt, deze spaghetti biedt de kwaliteit waar ook professionele keukens op vertrouwen. Geniet van authentieke Italiaanse kooktraditie, met pasta die overtuigt door zijn vormvastheid en uitstekende smaak.
| Art. nr.: | AV-445400 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343200035 |
| Producentnummer: | 445400 |
| Merken: | Rummo |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Classiche – Spaghetti N°3
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten