Rummo Le Classiche – Mezzi Rigatoni N°51, 1.000 g
Gemaakt van fijne durumtarwegries
€ 5,79
(€ 5,79 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Markante ribbels voor sauzen met stukjes
- Ideaal voor ovenschotels & ragouts
- Perfect al dente na 13 minuten
Beschrijving
Met de Mezzi Rigatoni van Rummo geef je je gerecht een mooie structuur! Dit korte buisvormige pastatype met kenmerkende ribbels aan de buitenkant is een echte allrounder. Of je nu kiest voor een rijk gestoofd runderragout, een rijkgevulde groentesaus of een hartige ovenschotel – deze pasta neemt alle smaken moeiteloos op.
Dankzij de ruwe structuur en het speciale Lenta Lavorazione-proces geniet je na 13 minuten kooktijd van pasta die perfect in vorm blijft en een aangenaam stevige bite heeft. Vertrouw op Italiaans vakmanschap dat ook zachte kaas- en roomsaus perfect tot hun recht laat komen.
| Art. nr.: | AV-445800 |
|---|---|
| Inhoud: | 1.000 g |
| EAN: | 8008343230513 |
| Producentnummer: | 445800 |
| Merken: | Rummo |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % durum tarwemeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 / 356 kj / kcal |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 69,5 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Le Classiche – Mezzi Rigatoni N°51
Uit ons magazine:
- Snelle zomerkeuken: zonder vlees & moeite
- Herbaria Moon Milk – Ayurvedisch slaapmutsje
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten