Rummo Bio Le Biologiche – Volkoren Spaghetti N°3, 500 g
Traditionele graansmaak
€ 3,79
(€ 7,58 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Italiaanse biologische volkoren tarwe
- Ruwe oppervlaktetextuur
- Blijft lang al dente
Bijpassend
Beschrijving
Ontdek met deze biologische volkoren spaghetti van Rummo hoe intens en karaktervol een klassieke pasta kan smaken! Je geniet hier van een volle, nootachtige graanaroma, dat ontstaat door het gebruik van de beste Italiaanse biologische harde tarwe en de traditionele verwerking.
Bovendien behouden je spaghetti altijd de perfecte bite en een prachtige ruwe textuur, waaraan pesto of lichte sauzen uitstekend blijven kleven. Of je ze nu simpelweg met olijfolie en knoflook serveert of met verse seizoensgroenten – deze pasta brengt echte ambachtelijke kwaliteit uit Campanië direct in jouw keuken en maakt van elk gerecht een bijzondere ervaring!
| Art. nr.: | AV-448600 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343700030 |
| Producentnummer: | 448600 |
| Merken: | Rummo |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd, EU / niet-EU biologisch label |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % volkoren meel[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1449 / 346 kj / kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 67,5 g |
| waarvan Suiker | 2,5 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0,03 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Bio Le Biologiche – Volkoren Spaghetti N°3
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten