Rummo Bio Le Biologiche – Volkoren Fusilli N°48, 500 g
Perfect voor krachtige sauzen!
€ 3,79
(€ 7,58 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne biologische kwaliteit uit Italië
- Optimale sausopname dankzij de spiraalvorm
- Blijft lang al dente
Bijpassend
Beschrijving
Beleef met de Bio-Volkoren Fusilli van Rummo een pasta die indruk maakt dankzij zijn opvallende spiraalvorm en intense smaak. Je krijgt een textuur die sauzen en dressings perfect in de windingen opvangt en een stabiele bite garandeert.
Deze volkorenvariant harmonieert prachtig met krachtige begeleiders zoals schapenkaas, olijven of knapperige bleekselderij. Dankzij de traditionele bereiding van Campaanse biologische durumtarwe behoudt de pasta zijn vorm en stevigheid bij elke bereiding. Creëer in een handomdraai verfijnde salades of warme gerechten, die door het nootachtige aroma van deze hoogwaardige fusilli een bijzonder culinaire ervaring worden!
| Art. nr.: | AV-448700 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8008343700481 |
| Producentnummer: | 448700 |
| Merken: | Rummo |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd, EU / niet-EU biologisch label |
| Oorsprong: | Italië |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder genetische manipulatie |
Ingrediënten
100 % volkoren meel[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1449 / 346 kj / kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 67,5 g |
| waarvan Suiker | 2,5 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0,03 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rummo Bio Le Biologiche – Volkoren Fusilli N°48
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten