Pomito Passata di Pomodoro, 500 g
Dieprood en zijdezachte structuur
€ 2,99
(€ 5,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zonder toegevoegde suikers
- Veelzijdig te gebruiken in sauzen en soepen
- Ideaal voor mediterrane gerechten
Bijpassend
Beschrijving
Deze passata is gemaakt van 100% Italiaanse tomaten en valt op door zijn intens rode kleur en romige textuur. Er is geen suiker toegevoegd, zodat de pure tomatensmaak volledig tot zijn recht komt. Perfect als basis voor pastasauzen, soepen en geeft elk gerecht een heerlijk mediterraan tintje.
| Art. nr.: | EDH-10034327 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 8032793343264 |
| Producentnummer: | 10034327 |
| Merken: | Pomito |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toegevoegde suikers |
Ingrediënten
tomaten, Zout, Zuurteregelaar: citroenzuur
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 113 / 27 kj / kcal |
| Eiwitten | 1,3 g |
| Koolhydraten | 4 g |
| waarvan Suiker | 4 g |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Vezels | 1,5 g |
| Zout | 0,55 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pomito Passata di Pomodoro
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten