Pasticceria Marabissi Amaretti Amandelen, 200 g
Originele smaak uit Italië
€ 8,09
(€ 40,45 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne amandelkoekjes
- Fijne consistentie
- Handgemaakt
Beschrijving
Amaretti zijn een zoete lekkernij die vaak geserveerd worden bij espresso, cappuccino of een glas dessertwijn. Ze worden met de hand gemaakt van Italiaanse amandelen van hoge kwaliteit volgens een traditioneel recept.
| Art. nr.: | XDK-IM-23113 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 8027269231138 |
| Merken: | Pasticceria Marabissi |
| Oorsprong: | Italië |
Ingrediënten
43 % Mandeln, suiker, eiweiß, Glukose-Fruktose-Sirup, invertsuikersiroop, poedersuiker (suiker, maïszetmeel), Conserveermiddel (Sorbinezuur), rijsmiddel (ammonium bicarbonaat)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1888 / 451 kj / kcal |
| Vet | 18,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,3 g |
| Koolhydraten | 60,9 g |
| waarvan Suiker | 45,3 g |
| Vezels | 0,2 g |
| Eiwitten | 9,5 g |
| Zout | 0,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Marabissi srl, Zona artigianale Astrone, snc, 53042, Chianciano Terme (SI), Italië, www.marabissi.it |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Pasticceria Marabissi Amaretti Amandelen
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten