Ölmühle Fandler Biologische Rode Wijnazijn, 250 ml
Fijne smaak van Oostenrijkse rode wijn
€ 6,99
(€ 27,96 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Dieprode kleur
- Intense smaak
- Gevarieerd
Beschrijving
Deze harmonieuze rode wijnazijn dankt zijn bijzonder fijne smaak aan de beste Oostenrijkse cuvée van rode wijn. Dieprood en een intens aroma kenmerken deze azijnspecialiteit.
Zomerse salades zoals rucola, lollo rosso en andijvie, rode biet, tomaten, paddenstoelen of zelfs donkere sauzen, kaas en carpaccio krijgen door deze azijn een heel bijzondere, gevarieerde smaak.
| Art. nr.: | OEF-rweb02 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9006045502029 |
| Producentnummer: | rweb02 |
| Merken: | Ölmühle Fandler |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Oorsprong: | Europa |
Ingrediënten
rode wijnazijn (6% zuur)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 130 / 31 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 3,2 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Toebehoren:
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ölmühle Fandler GmbH, Prätis 1, 8225, Pöllau, Oostenrijk, www.fandler.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ölmühle Fandler Biologische Rode Wijnazijn
Uit ons magazine:
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- De granaatappel - de antioxidantbom
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten