Obsthof Retter Bio Kurkuma Pasta, 100 g
Gemaakt van verse wilde kurkumawortels
€ 9,99
(€ 99,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voor warme dranken
- Ook geschikt als spread
- Handgemaakt
Beschrijving
Kurkumawortel is al duizenden jaren een populaire ayurvedische specerij. De pasta is zorgvuldig met de hand gemaakt, met honing verfijnd en is perfect voor het bereiden van gouden melk. Maar de pasta is ook een heerlijk als spread. Ook perfect voor pauzes tussendoor.
Tip: Los een theelepel van de pasta op in melk, plantaardige melk of heet water en geniet.
| Art. nr.: | XVA-OR-43038998b |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9005336008998 |
| Producentnummer: | 43038998b |
| Merken: | Obsthof Retter |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1470 / 351 kj / kcal |
| Vet | 16 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,6 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| waarvan Suiker | 2,4 g |
| Eiwitten | 5,5 g |
| Zout | 0,3 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Obsthof Retter GmbH, Winzendorf 142, 8225, Pöllau, Oostenrijk, office@obsthof-retter.at, www.obsthof-retter.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Obsthof Retter Bio Kurkuma Pasta
Uit ons magazine:
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- Herbaria Moon Milk – Ayurvedisch slaapmutsje
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten