NONGSHIM Instant Cup Noedels Super Pikant (Red Shin Ramyun), 68 g

Klaar in een mum van tijd

€ 2,09

(€ 30,74 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 68 g

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Pittige chilikruiden
  • Met shiitake & chilismaak
  • Snelle bereiding

Vaak samen gekocht met NISSIN Soba Cup Noodles Teriyaki, 90 g

NONGSHIM Instant Cup Noedels Super Pikant (Red Shin Ramyun), 68 g € 2,09 (€ 30,74 / kg)
NISSIN Soba Cup Noodles Teriyaki, 90 g € 1,89 (€ 21,00 / kg)
Totaalprijs: € 3,98
Beschrijving

Deze instant noedels zijn niet zomaar pittig - ze zijn een echte uitdaging voor liefhebbers van pittigheid en garanderen je een vurige smaakexplosie! In tegenstelling tot gewone Ramyun-varianten hebben deze Red Super Spicy noedels een intense chilismaak die rechtstreeks naar het merg gaat.

De authentieke, pittige smaak wordt gecreëerd door een zorgvuldige combinatie van rode chilipepers en stevige shiitake paddenstoelen. Dit maakt ze de perfecte keuze voor iedereen die van pittig eten houdt en op zoek is naar een echte Koreaanse smaakervaring.

Bereiding:

  • Open de deksel tot halverwege en voeg het kruidenpoeder toe.
  • Giet er kokend water bij tot aan de binnenste markering.
  • Sluit de deksel en laat 4 minuten trekken.
  • Goed roeren en genieten!
Art. nr.: KK-9272
Inhoud: 68 g
EAN: 8801043049566
Producentnummer: 9272
Merken: NONGSHIM
Kan sporen bevatten van: B - schaaldieren, C - ei, D - vis, E - pinda's, G - melk, L - selderij, M - mosterd, N - sesamzaad, R - weekdieren
Bewaarinstructies: Droog bewaren
Ingrediënten

82 % Pasta (tarwebloem, aardappelzetmeel, palmolie, Zout, zuurteregelaars (E501, E500, E339), antioxidatiemiddel (E306), emulgator (E322), kleurstof (E101)), 12 % kruidenpoeder (kruiden (gehydrolyseerd plantaardig eiwit, Maltodextrin, Zout, suiker, rode chili), kruiden (Maltodextrin, glucose, rode chili, maïsmeel, Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum), chili-extract), Zout, smaakversterker (E621, E627, E631), suiker, Shiitake paddestoel, anti-klontermiddel (siliciumdioxide)), 6 % groente-paddestoel vlokken (wortel, ui, Shiitake paddestoel, rode chili)

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1754 / 419 kj / kcal
Vet 13 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 6,5 g
Koolhydraten 68 g
  waarvan Suiker 5,3 g
Eiwitten 7,4 g
Zout 4,5 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.kreyenhop-kluge.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor NONGSHIM Instant Cup Noedels Super Pikant (Red Shin Ramyun)

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder