Nieuwe artikelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Nieuw!: 1 - 30 van 160 artikelen

Zotter Schokoladen Bio Pudding & Keks

Zotter Schokoladen Bio Pudding & Keks, 70 g

  • Donkere melkchocolade
  • Zachte puddinglaag
  • Met fijne stukjes peperkoek
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Biologische Adventskalender, Groot

TEEKANNE Biologische Adventskalender, Groot, 1 stuk (49 g)

  • 24 zorgvuldig geselecteerde soorten
  • Een liefdevol cadeau-idee
  • Perfect voor gezellige momenten
€ 19,99 (€ 407,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt LINDOR Favorietenmix Cornet

Lindt LINDOR Favorietenmix Cornet, 337 g

  • Fluweelzachte vulling die eindeloos smelt op de tong
  • Mix van 4 geliefde LINDOR-smaken
  • Ideaal om cadeau te geven en zelf van te genieten
€ 21,49 (€ 63,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Spice Cube Adventkalender Mini

Stay Spiced! Spice Cube Adventkalender Mini, 312 g

  • 24 geselecteerde kruidenproefjes
  • Ideaal om kennis te maken en cadeau te geven
  • Ook te gebruiken als praktisch kruidenrekje
€ 59,99 (€ 192,28 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Stay Spiced! Spice Cube Adventskalender Deluxe

Stay Spiced! Spice Cube Adventskalender Deluxe, 1.436 g

  • Veelzijdige aroma's
  • Inclusief 2 verrassingen
  • 22 pure specerijen & kruidenmengsels
€ 159,99 (€ 111,41 / kg)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Avocado Love

KOTÁNYI Avocado Love, 60 g

  • Ideaal voor avocado, bowls en eieren
  • Met chili, sesam en een vleugje citroen
  • Zonder smaakversterkers
€ 4,99 (€ 83,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Bio Süße Weihnachten Adventskalender

Zotter Schokoladen Bio Süße Weihnachten Adventskalender, 196 g

  • Puur en gevuld chocoladegenot
  • Biologische en Fairtrade-kwaliteit
  • Motief met stijlvolle goudglans
€ 31,49 (€ 160,66 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mamuko Biologische Kamillenthee

Mamuko Biologische Kamillenthee, 20 Theezakjes (30 g)

  • Vanaf 6 maanden
  • 100% biologische kamillebloesem
  • Geproduceerd in de EU
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Biologische Adventskalender, Klein

TEEKANNE Biologische Adventskalender, Klein, 1 stuk (48 g)

  • 12 zorgvuldig geselecteerde soorten
  • Een gevarieerd smaakpalet
  • Ideaal om cadeau te geven of zelf van te genieten
€ 7,99 (€ 166,46 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt LINDOR Cornet Favorietenmix

Lindt LINDOR Cornet Favorietenmix, 137 g

  • Vulling die eindeloos zacht smelt
  • Mix van 4 populaire LINDOR-varianten
  • Ideaal om cadeau te geven en van te genieten
€ 9,39 (€ 68,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt LINDOR Raspberry & Cream Cornet

Lindt LINDOR Raspberry & Cream Cornet, 337 g

  • Zacht smeltende frambozencrèmevulling
  • Huls van fijne melkchocolade
  • Perfect om cadeau te geven en te delen
€ 21,49 (€ 63,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt LINDOR Cornet Melk

Lindt LINDOR Cornet Melk, 137 g

  • Zacht smeltende melkroomvulling
  • Fijnste Zwitserse melkchocolade
  • Ideaal om cadeau te geven en zelf van te genieten
€ 9,39 (€ 68,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Nikolo & Krampus Holle Figuren Dark Chocolate & Raspberry-Coconut

Zotter Schokoladen Bio Nikolo & Krampus Holle Figuren Dark Chocolate & Raspberry-​Coconut, 80 g

  • Pure chocolade met 70% cacao
  • Fruitige framboos-kokosmarmering
  • Volledig vegan, bio & fairtrade
€ 9,99 (€ 124,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Küfferle Chocolade Parapluutjes Nikolo XXL, 162 g

Küfferle Chocolade Parapluutjes Nikolo XXL, 162 g, 162 g

  • 12 melkchocolade parapluutjes
  • Kleurrijk kerstdesign
  • Ideaal om cadeau te geven en te versieren
€ 14,49 (€ 89,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologisch Zaaigoed Adventskalender "Mijn Bijenvriend"

Mohnblume Biologisch Zaaigoed Adventskalender "Mijn Bijenvriend"

  • Met hoogwaardig biologisch zaaigoed
  • 24 verschillende sier- & kruidenplanten
  • Herbruikbaar
€ 35,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Nikolo & Krampus Holle Figuren Melkchocolade & Karamel

Zotter Schokoladen Bio Nikolo & Krampus Holle Figuren Melkchocolade & Karamel, 80 g

  • Zoete melkchocolade met 40% cacao
  • Gemarmerd met karamelcouverture
  • Biologische & Fairtrade-gecertificeerde kwaliteit
€ 9,99 (€ 124,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt LINDOR Witte Chocolade Cornet

Lindt LINDOR Witte Chocolade Cornet, 137 g

  • Zijdezachte witte Lindt-chocolade
  • Een kern die eindeloos zacht smelt
  • Ideaal om cadeau te geven en zelf van te genieten
€ 9,39 (€ 68,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mamuko Fruit Tea Organic

Mamuko Fruit Tea Organic, 20 Theezakjes (30 g)

  • Vanaf 6 maanden
  • Met appel en hibiscusbloesem
  • Van gecontroleerd biologische ingrediënten
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Green Tea Matcha Strawberry

TEEKANNE Green Tea Matcha Strawberry

  • Fijne receptuur
  • Eenvoudige bereiding
  • Fruitig genot van groene thee
€ 3,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt LINDOR Witte Chocolade Cornet

Lindt LINDOR Witte Chocolade Cornet, 337 g

  • Zijdezachte witte Lindt-chocolade
  • Ultrazacht smeltende vulling
  • Ideaal om cadeau te geven en zelf van te genieten
€ 21,49 (€ 63,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mamuko Happy Tummy Tea Bio

Mamuko Happy Tummy Tea Bio, 20 Theezakjes (30 g)

  • Vanaf 9 maanden
  • Ingrediënten uit 100% biologische teelt
  • Met kamille, karwij en venkel
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pukka Biologische Night Time Apple Chai Tea

Pukka Biologische Night Time Apple Chai Tea, 20 theezakjes (36 g)

  • Harmonieuze mix
  • Fruitig en kruidig
  • Subtiele zoetheid van appels
€ 3,99 (€ 110,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mamuko Sweet Dream Tea Bio

Mamuko Sweet Dream Tea Bio, 20 Theezakjes (30 g)

  • Vanaf 9 maanden
  • Met citroenmelisse, lavendel & kamille
  • Ingrediënten uit 100% biologische teelt
€ 3,29 (€ 109,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Lass Laufen Tee Bio

Sonnentor Lass Laufen Tee Bio, 18 Theezakjes

  • Fruitig & kruidig
  • Bloemig-kruidige smaak
  • Met cranberry's & blauwe bessen
€ 4,49 (€ 166,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yogi Tea Biologische Thee, Fresh Focus

Yogi Tea Biologische Thee, Fresh Focus, 17 theezakjes (35,70 g)

  • Revitaliserende kruidenmix
  • De frisheid van dwergmunt en tulsi
  • Aangevuld met de levendige citroentijm
€ 3,99 (€ 111,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Zotter-Mix Wundervolles Weihnachtsfest

Zotter Schokoladen Bio Zotter-​Mix Wundervolles Weihnachtsfest, 213 g

  • Gevarieerde handgeschepte chocoladespecialiteiten
  • Heerlijke cheesecake- en fruitvullingen
  • Geschenkdoos met prachtig goudeffect
€ 19,99 (€ 93,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MOGLi Schleich Bundle Paars

MOGLi Schleich Bundle Paars, 250 g

  • 1x knapperige cacaokoekjes met noten
  • 1x fruitige knijpzak met blauwe bessen
  • 1x originele schleich®-orang-oetanjong
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Bio Orange-Caramel + Kokos

Zotter Schokoladen Bio Orange-​Caramel + Kokos, 70 g

  • Boterkaramel met sinaasappel & crispies
  • Amandelnoga met kokosvlokken
  • Omhuld met pure kokoscouverture
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MOGLi Schleich Bundle Bruin

MOGLi Schleich Bundle Bruin, 250 g

  • 1x knapperige cacaokoekjes
  • 1x romige chocolade-cacaopuree in een knijpzakje
  • 1x origineel schleich®-olifantenjong
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MOGLi Schleich Bundle Geel

MOGLi Schleich Bundle Geel, 250 g

  • 1x knapperige junglekoekjes
  • 1x fruitige mangopouch
  • 1x origineel schleich® leeuwenwelpje
€ 7,49 (€ 29,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober