Mutti Tomatenpuree, 880 g

Dubbel geconcentreerd voor krachtige smaak

€ 6,74 € 7,49 -10%

(€ 7,66 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 880 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Dieprode kleur
  • Stroperige, dikke textuur
  • Veelzijdig inzetbaar

Vaak samen gekocht met Mutti Polpa Fijnste Tomatenvlees, 400 g

Mutti Tomatenpuree, 880 g € 6,74 (€ 7,66 / kg)
Mutti Polpa Fijnste Tomatenvlees, 400 g € 1,70 (€ 4,25 / kg)
Totaalprijs: € 8,44
Beschrijving

Het dubbelgeconcentreerde tomatenpuree overtuigt met zijn intense en volle smaak. De gebruikte tomaten worden vers verwerkt en op milde wijze geconserveerd, waardoor de karakteristieke aroma's behouden blijven. Het tomatenpuree is veelzijdig inzetbaar en perfect voor ragù's, sauzen, dips en meer.

Art. nr.: UNI-890082
Inhoud: 880 g
EAN: 8005110020001
Producentnummer: 890082
Merken: Mutti
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen
Ingrediënten

99,5 % tomaten, Zout

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 402 / 96 kj / kcal
Vet 0,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 17 g
  waarvan Suiker 14 g
Eiwitten 4,2 g
Zout 0,5 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Mutti S.P.A., Via Traversetolo, 28, 43022, Montechiarugolo, Italië, muttispa@muttispa.it, mutti-parma.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Mutti Tomatenpuree