Monin Groene Appel Siroop, 0,70 L
Fruitige appelaroma's
€ 15,99
(€ 22,84 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intense appelsmaak
- Ideaal voor spritzers en shots
- Lichtgroene kleuraccenten
Beschrijving
Het aroma van verse groene appels is erg trendy en deze siroop kan gebruikt worden om verfrissende cocktails, spritzers en shots te maken. Voegt felgroene accenten toe aan drankjes.
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1453 / 347 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 82,3 g |
| waarvan Suiker | 82,3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,03 g |
Toebehoren:
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | L. Derksen & Co GmbH, Im Atzersfeld 4, 2100 , Leobendorf/Korneuburg, Oostenrijk, www.moninshop.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Monin Groene Appel Siroop
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.450 producten