Milky Way Milky Way, 107,50 g
Chocolade ontmoet luchtige room
€ 3,99
(€ 37,12 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Licht zoet
- Ideaal om te delen
- Populaire klassieker
Beschrijving
De fijnste melkchocolade ontmoet een luchtige, romige vulling. Perfect voor dat kleine genietmomentje tussendoor – licht, zoet en gewoonweg heerlijk. De harmonieuze combinatie van luchtige room en zachte chocolade zorgt voor een ongeëvenaarde smaakervaring.
| Art. nr.: | XZO-MAS-607364 |
|---|---|
| Inhoud: | 107,50 g |
| EAN: | 5000159605045 |
| Producentnummer: | 607364 |
| Merken: | Milky Way |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, Glukosesirup, magere melkpoeder, cacaoboter, Cacaomassa, zonnebloemolie, palmolie, weipermeaat (melk), geklaarde boter (melk), gerstemoutextract, Zout, emulgator (sojalecithine), kippenei droog eiwit
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1871 / 447 kj / kcal |
| Vet | 16 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 7,4 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan Suiker | 64 g |
| Eiwitten | 3,7 g |
| Zout | 0,65 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Oostenrijk, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Milky Way
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten