MAMA Instant Glasnoedels - Heldere Soep Helder, 40 g
Heldere instant soep met glasnoedels
€ 0,99
(€ 24,75 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Malse glasnoedels
- Heldere groentebouillon
- Authentieke smaak
Beschrijving
Deze iconische soep van MAMA maakt indruk met zijn heldere bouillon en malse glasnoedels van mungbonenzetmeel - een lichte Aziatische smaak met een authentiek Thais tintje. De combinatie van milde smaak en fijne textuur zorgt voor aangename afwisseling.
| Art. nr.: | KK-6952 |
|---|---|
| Inhoud: | 40 g |
| EAN: | 8850987201080 |
| Producentnummer: | 6952 |
| Merken: | MAMA |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
aardappelzetmeel, Zout, mungbonenzetmeel, palmolie, Kruiden (knoflook, peper), suiker, smaakversterker (mononatriumglutamaat (E 621), dinatrium-5′-ribonucleotide (E635)), gedroogde lente-uitjes, zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), kleurstof (basische karamel (E150A))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1478 / 353 kj / kcal |
| Vet | 6,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,7 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan Suiker | 5,2 g |
| Eiwitten | 1,8 g |
| Zout | 9,4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MAMA Instant Glasnoedels - Heldere Soep Helder
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten