MAMA Instant Cup Noedels - Zeevruchten, 70 g
Instantgerecht met intense zeevruchtensmaak
€ 1,89
(€ 27,00 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Instant bouillon
- Cup formaat voor onderweg
- Snel te bereiden
Beschrijving
Deze instant noedels in een beker van MAMA maken indruk met een sterke zeevruchtensmaak en een aromatische, gekruide bouillon - ideaal voor een snelle en ongecompliceerde maaltijd.
Bereiden:
- Open de deksel en giet de kruiden erin.
- Vul de beker met kokend water tot de aangegeven streep.
- Sluit de deksel en laat 3 minuten trekken.
- Daarna goed roeren.
| Art. nr.: | KK-7022 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 8850987123405 |
| Producentnummer: | 7022 |
| Merken: | MAMA |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, G - melk, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
77 % tarwebloem, palmolie, Zout, suiker, gedroogde groenten (wortel, maïs, grove bieslook), getextureerde soja, smaakversterker (mononatriumglutamaat (E 621), dinatrium-5′-ribonucleotide (E635)), aroma’s (0,61 % garnaal, vis, weekdieren, selderij), koffiemelk (Glukosesirup, palmolie, aroma), gefrituurde knoflookvlokken (knoflook, palmolie), Kruiden, Sojasauspoeder (soja bonen, Zout, moutextract, tarwe, gist extract, palmolie), zuurteregelaars (Natriumcarbonaat (E500), kaliumcarbonaat (E501), trifosfaten (E451)), kleurstof (basische karamel (E150A)), Verdikkingsmiddel (Natriumcarboxymethylcellulose (E466))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 335 / 80 kj / kcal |
| Vet | 2,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,5 g |
| Koolhydraten | 11,9 g |
| waarvan Suiker | 1,1 g |
| Eiwitten | 1,7 g |
| Zout | 1,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor MAMA Instant Cup Noedels - Zeevruchten
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten