Lindt LINDOR Raspberry & Cream Cornet, 337 g

Fruitige framboos ontmoet zacht smeltende melkchocolade

Nieuw!

€ 19,34 € 21,49 -10%

(€ 57,39 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 337 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Zacht smeltende frambozencrèmevulling
  • Huls van fijne melkchocolade
  • Perfect om cadeau te geven en te delen

Vaak samen gekocht met Lindt Lindt Couverture, Melk (500 g)

Lindt LINDOR Raspberry & Cream Cornet, 337 g € 19,34 (€ 57,39 / kg)
Lindt Lindt Couverture, Melk (500 g) € 24,29 (€ 48,58 / kg)
Totaalprijs: € 43,63
Beschrijving

Beleef jouw persoonlijke chocolademoment met Lindt Raspberry & Cream Cornet. Zodra je de fijne omhulsel van melkchocolade doorbreekt, smelt de zachte vulling met fruitige frambozensmaak langzaam op je tong.

De Zwitserse chocolatiers selecteren de ingrediënten voor deze bijzondere smaakbeleving uit de beste teeltregio's ter wereld. Of je deze zoete traktatie nu cadeau doet aan je dierbaren, deelt bij een kop koffie of jezelf gewoon op een pauze trakteert: elke verpakking brengt een stukje pure luxe rechtstreeks bij je thuis!


De highlights op een rij:

  • Zacht smeltende vulling met fruitige frambozensmaak
  • Omhuld met fijne Zwitserse melkchocolade
  • Perfect als cadeau of om samen te delen
  • Exclusieve ingrediënten uit zorgvuldig geselecteerde teeltregio's

Art. nr.: LS-804859
Inhoud: 337 g
EAN: 8003340804859
Producentnummer: 804859
Merken: Lindt
Kan sporen bevatten van: H - noten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

suiker, cacaoboter, plantaardige vetten (Kokos, palmpitten), melkpoeder, Cacaomassa, magere melkpoeder, lactose, geklaarde boter, 1 % room poeder, 0,5 % frambozenpoeder, emulgator (sojalecithine), Natürliche Aromen, gerstemoutextract, aroma, 32 % minimaal cacaogehalte

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lindt LINDOR Raspberry & Cream Cornet

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder