La Gallinara Pesto Genovese, 180 g
Een klassieker uit de Ligurische keuken
€ 7,79
(€ 43,28 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Rijk aroma
- Ook heerlijk op vlees
- Met olijfolie, parmezaan en pijnboompitten
Beschrijving
Ligurische basilicum uit Albenga heeft genuanceerde aroma's en is het hoofdingrediënt van deze pesto. Het meest klassieke gebruik is met pasta, maar het leent zich ook voor andere bereidingen. Probeer het bijvoorbeeld op koud kalfsvlees voor een ongelooflijke smaakervaring. Ook lekker met mozzarella en in groentesoepen voor een heerlijk pittig accent.
| Art. nr.: | AV-7321 |
|---|---|
| Inhoud: | 180 g |
| EAN: | 8002382101858 |
| Producentnummer: | 7321 |
| Merken: | La Gallinara |
| Oorsprong: | Italië |
| Kan sporen bevatten van: | D - vis, E - pinda's, H - noten, O - zwaveloxide en sulfieten |
Ingrediënten
olijfolie, 26 % Genuese basilicum DOP, Grana Padano kaas (melk, rennet, lysozym uit ei[1], Zout, Pecorino Romano kaas (schapenmelk, rennet, Zout)), cashewnoten, haverkaf, knoflook, Zout, pijnboompitten, citroenzuur (E330)[2]
- conserveermiddel
- Zuurteregelaar
Kan sporen bevatten van vis, sulfieten, pinda's en schaalvruchten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2671 / 638 kj / kcal |
| Vet | 63,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 10,32 g |
| Koolhydraten | 9,7 g |
| waarvan Suiker | 5,78 g |
| Eiwitten | 5,1 g |
| Zout | 1,92 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | La Gallinara s.r.l., Via Isole 5, 17038, Villanova d'Albenga (SV), Italië, lagallinara.it |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor La Gallinara Pesto Genovese
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
2 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten